MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4468584
nr 446 8584
Byrå
1890-tal, valnöt [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 106x50, höjd: 87
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 15 januari 2007
kl 16:47:55
400 kr
350 kr
450 kr
800 kr
550 kr